Анкета

Коя паралелка бихте избрали като първо желание?
 
Стипендии

 

 

 

 

Списък

на учениците от ЕГ „Васил Карагьозов”   класирани за стипендия

за I –вия срок на 2019/2020 учебна година.

по  чл.4.ал.1т.1 – І –ва група

Име,презиме и фамилия

Клас

Успех

Неизв.

отсъствия

Сума

1

Мария Вълева Георгиева

6,00

1

50

2

Светлан Димитров Колев

6,00

0

50

3

Стефания Цонкова Стоянова

6,00

0

50

4

Мартина Динкова Динева

6,00

2

50

5

Полина Ивелин Иванова

6,00

0

50

6

Радомир Красимиров Брънков

6,00

0

50

7

Атина Йоанова Божилова

6,00

0

50

8

Полина Ангелова Русева

6,00

0

50

9

Яница Живкова Дочева

6,00

0

50

10

Виктория Ганчева Ганева

6,00

0

50

11

Иван Костов Пеев

6,00

0

50

12

Симона Димитрова Бербатова

10б

6,00

0

50

13

Йоана Мария Димчева Йорданова

11а

6,00

0

50

14

Таня Николаева Занева

11а

6,00

0

50

15

Александра Иванова Йорданова

11б

6,00

0

50

16

Мариела Бориславова Тропчева

11б

6,00

0

50

17

Мина Георгиева Стоянова

12а

6,00

0

50

18

Нанислава Пламенова Павлова

12а

6,00

0

50

19

Симона Захариева Димитрова

12а

6,00

1

50

20

Изабел Пейчева Димитрова

12а

6,00

1

50

21

Дамяна Иванова Иванова

12б

6,00

2 .1/2

50

Общо:

1050

По чл.4,ал.1т.1    ІІ –ра  група

1

Виктория Петкова Петкова

5,93

0

35

2

Даниела Добринова Добрева

5,93

0

35

3

Боряна Иванова Иванова

5,93

0

35

4

Борислав Станимиров Йовчев

5,93

0

35

5

Делян Стоянов Видев

10б

5,94

1

35

6

Мирела Тончева Стоянова

10б

5,94

1

35

7

Ангел Николаев Колев

11а

5,92

0

35

8

Аделина Илиева Михайлова

11а

5,92

1 1/2

35

9

Ралица  Николаева Калмукова

11б

5,92

0

35

10

Виктория Николаева Георгиева

5,91

1/2

35

11

Мариела Даниелова Иванова

5,91

0

35

12

Никол Диянова  Димова

5,91

1

35

13

Весела Стоилова Кавалова

5,91

4

35

14

Карла  Георгиева Велева

5,91

3 1/2

35

15

Мирела Андонова Стоянова

5,91

1 1/2

35

16

Алекс   Кирилов Йовчева

5,91

1

35

Общо:

560

По чл.4,ал.1,т.1  ІІІ – та група

1

Виктория Миленова Димитрова

10б

5,88

0

25

2

Лидия Владимирова Петрова

10б

5,88

1

25

3

Ангел Живков Ангелов

10а

5,87

0

25

4

Стефани Георгиева Генова

5,85

0

25

5

Йоана Тинева Джендова

11а

5,85

1 1/2

25

6

Ирен Руменова Русева

11а

5,85

1/2

25

7

Стела Валентинова Иванова

11б

5,85

0

25

8

Даниела Атанасова Павликенска

12а

5,83

1

25

9

Гергана Панайотова Панайотова

5,82

1/2

25

10

Деница Антонова  Гонева

5,82

1/2

25

11

Ния Радостинова Щерева

5,82

3 1/2

25

12

Мария Атанасова Костадинова

5,82

0

25

13

Мелани  Ангелова Ангелова

12б

5,82

0

25

14

Георги Калоянов Анастасов

5,81

0

25

15

Янислава Светланова Русева

5,81

0

25

16

Магдалена Станимирова Танкова

5,79

3 1/2

25

17

Василена Миткова Йорданова

11б

5,77

1/2

25

18

Герган Марианов Джиновски

5,75

0

25

19

Даниела Красимирова  Иванова

5,75

0

25

20

Жаклин Николаева Ненчева

5,75

0

25

21

Георги Колев Георгиев

5,75

0

25

22

Маргарита Миленова Костадинова

10а

5,75

1 1/2

25

23

Симона Стоянова Тенева

10б

5,75

0

25

24

Стела Данаилова Младенова

10б

5,75

0

25

25

Атанас Пламенов Жеков

10б

5,75

2

25

26

Габриела Дончева Стоянова

12а

5,75

1

25

27

Весела Тодорова Кодева

12а

5,75

1

25

28

Рени Мирославова Радева

5,73

2

25

29

Милена Щелиянова Наскинова

5,75

2 1/2

25

30

Николета Диянова Маринова

5,75

0

25

31

Стилияна Костова Гинева

5,75

0

25

32

Атанас Даниелов  Господинов

5,73

1

25

33

Ивона Андонова Андонова

5,73

0

25

34

Христофор Стефанов Хаджиколев

5,73

1

25

35

Виктория Иванова Тодорова

5,69

0

25

36

София Атанасова Караперева

10б

5,69

1/2

25

37

Мария Анастасова Кузманова

11б

5,69

0

25

38

Тихомир Станимиров Стоилов

5,68

1

25

39

Пламена Добрева Недялкова

12а

5,67

0

25

40

Симона Динчева Динева

5,66

0

25

41

Миглена Светославова Михалева

5,66

0

25

42

Стела Владимирова Димитрова

12а

5,66

0

25

43

Христо Тодоров Бабугеров

5,64

1

25

44

Антон Димитров Димитров

5,64

0

25

45

Кристияна Алексиева Доксакиева

10а

5,63

1

25

46

Антриана Хараламбиду

10в

5,62

1/2

25

47

Татяна Силвиева Вълчанова

10в

5,62

0

25

48

Джона Джеймс Хендерсън

5,60

0

25

49

Мартина Недялкова Петрова

5,60

0

25

50

Наталия  Георгиева Дойчева

12а

5,58

0

25

51

Мария Воленова Паскалева

5,56

0

25

52

Надя Боянова Бинева

5,56

0

25

53

Дарина АлександроваБорисова

5,56

0

25

54

Михаела Добринова Стефанова

11б

5,54

0

25

55

Ивет Живкова Радева

5,53

0

25

56

Християна Миленова Неделчева

5,53

0

25

57

Кристиана Цветанова Димитрова

5,50

0

25

58

Кристиян Стоянов Николов

10а

5,50

0

25

59

Павлина Илиева Вълкова

10а

5,50

0

25

60

Вихра Иванова Сидерова

10б

5,50

0

25

Общо:

1500

По чл.4ал.1т.2    - ІV група - социална

1

Невена Тодорова Гитова

10в

4,62

2 1/2

21

2

Анджела Амар Ани

10в

5,11

0

21

3

Румяна Миткова Кичерова

10в

5,14

1

21

4

Мариян Иванов Георгиев

11а

5,08

0

21

5

Мирена Андреева Андреева

11а

5,00

4

21

6

Стела Пламен Панева

11а

5,08

4

21

7

Мартин Пламен Панев

4,85

0

21

Общо:

147

По чл.4,т.4,ал.2 – V група - сираци

1

Живко Василев Джурелов

30

2

Лилия Христова Христова

10в

30

3

Едуард Хари Харутюнян

11а

30

4

Валерия Данчева Тодорова

11а

30

5

Румяна Павлова Павлова

11а

30

6

Светломир Божидаров Едрев

11б

30

7

Ренета Валентинова Стайкова

11б

30

8

Младен Колев Иванов

12а

30

Общо:

240

По чл.6,ал.(1) еднократна целева стипендия

1

Джона  Джеймс Хендерсън

100

Общо:

3597

КОМИСИЯ:

Председател:Стойка Георгиева……………..

Членове:

1.Снежа Илиева

2.Стоянка Димитрова

3.Петрана Александрова

 

4.Тодор Мутафов

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


Email Drucken Twitter Facebook google\